Bestuur

Het bestuur bevat een vertegenwoordiging van de verschillende
levensbeschouwelijke vakken. Leden van het bestuur zijn:

  •  Azzouz Ahmed (islamitische godsdienst) – ahmed.azzouz@ilcos.be
  • Day Birte (anglicaanse godsdienst) – birte.day@ilcos.be
  • De Bruyn Philippe (orthodoxe godsdienst) – secretaris –
    philippe.debruyn@ilcos.be
  •  Meys Luc (niet-confessionele zedenleer) – ondervoorzitter –
    luc.meys@ilcos.be
  •  Mund Moishe (Israëlitische godsdienst) – moishe.mund@ilcos.be
  •  Vanlanduyt Luk (rooms-katholieke godsdienst) – penningmeester –
    luk.vanlanduyt@ilcos.be
  • Vinkx Luc (rooms-katholieke godsdienst) – voorzitter – luc.vinkx@ilcos.be

Leden algemene Vergadering

Onder onze leden tellen we leermeesters en leraren, lectoren aan de lerarenopleidingen en inspecteurs-adviseurs van alle levensbeschouwelijke
vakken. Zij zetten zij zich gezamenlijk in voor een optimale samenwerking aan
projecten ILC op school.

 

  • Birte Day
  • Jan Van Vaek
  • Luc Vinkx
  • Ahmed Azzouz
  • Luminita De Wilde
  • Sofie Tobazidis
  • Dick Wursten
  • M.*
  • Martine Konings
  • Corinne Leys
  • Luk Vanlanduyt
  • Hein Van Renterghem
  • Luk Waterschoot
  • Filip Debrabandere
  • Moishe Mund
  • Luc Meys
  • Hacer Düzgün
  • Leendert-Jan Parlevliet
  • Philippe De Bruyn
  • In het kader van de privacy wetgeving & GDPR heeft iedereen het recht om te bepalen waar een naam verschijnt, het recht om dit te laten aanpassen en te verwijderen. Personen aangeduid met * hebben dit recht toegepast. De officiële ledenlijst is steeds ter inzage op de zetel van de VZW – conform de wettelijke bepalingen. Voor inzage dient u contact te nemen met het bestuur of de procedure volgens de GDPR-cockpit te volgen (zie onderaan link bij Privacy statement).